Koszyk

O firmie

Nasza firma Pascall Sp. z o. o. powstała w 2003 roku w Poznaniu.

Nasza lokalizacja nie jest przypadkowa, gdyż właśnie w Wielkopolsce znajdują się dwa główne ośrodki meblarskie posiadające długą tradycję, opartą na doświadczeniu i jakości. Długie lata pracy w branży meblowej i stała współpraca z zakładami produkcyjnymi dały podstawę do stworzenia nowej wizji przedsiębiorstwa globalnego. Naszym założeniem ` było skupienie się na własnej lokalnej produkcji i wyjście ze sprzedażą poza rynki krajowe. W dobie dynamicznie rozwijającego się przemysłu meblowego i technologii maszyn jakość produktu jest ważnym filarem naszej działalności. Istotne też było stworzenie zespołu składającego się z ludzi z dużym doświadczeniem i znajomością języków obcych. Lojalność, rzetelność finansowa i dobre relacje z partnerami stawiamy zawsze na pierwszym miejscu. Wszystko to składa się na pełne zaangażowanie w projekty i pasję z dobrze wykonywanej pracy. Filozofia ta przyniosła nam renomę i przekłada się serwis na najwyższym europejskim poziomie. Zaufaniem swoim obdarzyło nas liczne stale poszerzające się grono zadowolonych klientów w Polsce i całej Europie.

Firma Pascall zajmująca się produkcją i handlem.
Jesteśmy również Generalnym Dystrybutorem włoskich materacy z segmentu premium marki BoxMistral.
Głównie sprzedajemy starannie wyselekcjonowane meble, dostarczając do najlepszych europejskich Dystrybutorów.
W naszej ofercie znajdują się zarówno krzesła, stoły, meble pokojowe i restauracyjne, łóżka a także materace i futony.
Firma nasza także zajmuję sie produkcją na indywidualne zamówienie na podstawie przekazanych przez Państwa projektów niezależnie od użytych materiałów i stopnia skomplikowania.

Misja firmy:
Naszą misją jest zadowolenie klienta z produktu finalnego i upiększanie świata.
Podążając za najnowszymi trendami, staramy się nie zwalniać tempa i za cel stawiamy sobie wyprzedzenie panującej mody wyznaczając nowe trendy w tak dynamicznie zmieniającej się branży.
Wybierając firmę Pascall możecie być pewni, że wybraliście partnera stawiającego na zadowolenie odbiorcy z produktu, nie zależnie od wartości zamówienia czy poziomu skomplikowania projektu.
Jeśli mielibyśmy opisać oferowane przez Nas usługi w trzech słowach, były by to Jakość, Design oraz Satysfakcja.

Najważniejsze trzy nasze cechy:
Jakość, Design oraz Satysfakcja klientów

Dodane do porównania:

Dodaj przynajmniej dwa produkty do porównania

Kontakt

Pascall Sp. z o.o.
Średzka 8, 63-005 Kleszczewo


Obsługa Klienta dostępna:
pon.-pt. 7:00-15:00
+48 510 911 523
sklep@meble48.pl